Bir seksin kaliteli olabilmesinin en önemli koşullarından biri, hiç şüphesiz ki pozisyon zenginliğidir. Sürekli aynı pozisyonda yapılan seks kısa sürede tekdüzeleşir ve bu seksten alınacak zevkin oldukça azalmasına neden olacaktır. Bu yüzden bir sekste ne kadar fazla pozisyon değiştirilirse bu hem seks süresini o kadar uzatacaktır, hem de ondan alınacak hazzı maksimum seviyeye çıkaracaktır. Pozisyon zenginliğinin en büyük koşulu da atletik ve esnek vücutlardır. Hantal vücutlar doğal olarak kolay kolay her pozisyon için şekil alamaz. Ama esnek bir vücut, atletik bir vücut, yüksek kondisyon, tek başına kaliteli seks için yeterlidir. Erkeklerin çoğunlukla zayıf, biçimli, sporcu ya da dansçı kadınlardan hoşlanmasının, onları seksi bulmasının sebebi de budur. Bu talep kadınlar için, erkekleri çekici bulma konunda da geçerlidir.
Bu porno videoda da henüz bir lise öğrencisi olan genç kız, okulun jimnastik takımındadır. Bu neden birçok akrobatik hareketi kolaylıkla yapabilmektedir. Ayrıca inanılmaz derecede esnek, zayıf ve fittir. Güzelliğinden bahsetmeye bile gerek yok. Bir Rus kızı özellikleri taşıyan kız, beyaz tenli, renkli gözlü ve sarışındır. Vücudunun çok seksi ve çekici olduğunun farkında olan kız buna göre giyinir. Mini bir okul eteği giyerek bacaklarını sergilemeyi, gömleğinin düğmelerini açarak göğüslerini ve ince belini sergilemeyi, genel olarak pürüzsüz ve bebeksi tenini sergilemeyi sever. Bu nedenle de öğretmenler dahil okulun bütün gözleri onun üzerindedir.
Okul sonrasında eve gitmeyen ve sınıfta kalan kız kendi kendine antrenman yapmayı planlar. Fakat asıl amacı antrenman fala değildir. Oldukça genç, seksi bir öğretmenini gözüne kestirmiştir. Bu nedenle amacı onu baştan çıkarmaktır. Sınıfta tek kalınca akrobatik hareketler yapıp, esnemeye, bir yandan da kendisini görecek birine frikik vermeyi amaçlar. Sonunda da planı işlemeye başlar. O beğendiği dövmeli, kası, seksi öğretmeni onu sınıfta tek başına esnerken görür. Kız bu durumu hemen kullanmak için kendisinden yardım ister. Daha fazla esnemesi için, onu tutmasını ister. Liseli, genç öğrencisini bu halde gören öğretmen ise zaten çoktan etkilenmiştir. Bu nedenle onun yardım talebini kabul eder. Kızı tutarak daha fazla esnemesini sağlar. Bacaklarını tutar, göbeğine dokunur, hatta ufak ufak okşamaya başlar. Kızın gülümsemesinden de cesaret alarak elini kızın vajinasına doğru götürür ve okşamaya başlar. Sonunda ikisinin de arzu ettiği şey olmaya başlamıştı.
Seksi öğretmen artık gemileri yakarak pantolonunun kemerini çözmeye başlar. Kız ise ne yapacağını çok iyi biliyordur, pantolondan çıkan öğretmeninin sikini hemen eline alır ve sakso çekmeye başlar. Fakat ikisi de oral seksi fazla uzatmak istemediği için bir an önce seks aşamasına geçmek ister. Öğretmen, liseli öğrencisini domaltarak içine girer ve hızlı bir şekilde gel git yapmaya başlar. Kız ise sürekli olarak pozisyon değiştirmek ister. Oldukça esnek olma avantajını kullanarak, sürekli olarak pozisyon değiştirirler. Adam, genç kızı istediği gibi büküp, istediği şekle getirir. Bu durum kızın da çok hoşuna gittiği için yapabildiği bütün akrobatik hareketlerde sikişmeye başlarlar. Bu liseli ve öğrenci seksi, sınıfta yapıldığı için bir yandan da ikisinde de yakalanma korkusu vardır. Fakat almış oldukları haz o kadar fazladır ki, buna değdiğini düşünerek devam ederler.
Liseli kız ve öğretmeni uzun bir süre, sınıfın içerisinde, onlarca pozisyonda seks yaparlar. En sonunda artık ikisi de atletik olmasına rağmen bitkin düşer. Fakat henüz ikisi için de başarılı bir orgazm gelmemiştir. Videonun sonunda, videoya yakışır bir orgazm ile final sizi bekliyor.

Kategoriler:

Genç, Kumral, Liseli, Öğretmen, Rus

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*