18 yaşında, esmer, zayıf, güzel ve inanılmaz seksi bir üvey kız kardeşi olan çocuk, kardeşine resmen hastadır. Fakat bir türlü ona yaklaşmak için uygun koşulları bulamamıştır. Bunun ensest bir ilişki olacağını bildiği için bu arzusunu ne kız kardeşine açabilmiştir, ne de ailesine bir şey belli edebilmiştir. Fakat kız kardeşi ile arası çok iyi olduğu için sürekli onun yanındadır. Sürekli olarak kız kardeşini hayal eden ve onunla ilgili fanteziler kuran çocuk, her mastürbasyonda onu hayal eder. Fakat bir gün beklediği fırsat ayağına kadar gelecektir.
Ailesinin şehir dışına çıkması gerektiği için evde 1 hafta yalnız kalacak olan iki kardeş, bu zamanı iyi değerlendirmeyi ister. Çocuk sohbet sırasında bilerek konuyu cinselliğe getirir. Kız her ne kadar bu konuda utangaç ve çekimser davransa da çocuk oldukça açık bir şekilde bir şeyler söylemeye devam eder. Bir erkekte olması gereken penis boyutu, penisin görünümü gibi şeyler sorduktan sonra pantolonunun fermuarını açar ve penisini dışarı çıkarır. Sonra da kız kardeşine nasıl olduğunu sorar. Bu hareket karşısında afallayan ve ne yapacağını bilmeyen kız, sadece gülümseyerek yanıt verir. Doğru yolda olduğunuz anlayan çocuk ise kız kardeşinden onu tutmasını hatta sakso çekerek olması gerektiği gibi olup olmadığına bakmanı ister. Abisinin niyetini anlayan kız, çekimser tavırlarla abisinin önüne eğilir ve abisine sakso çekmeye başlar. Zaten çoktandır bu anı bekleyen ve uzun süredir erekte olan çocuk boşalınca, seks hayali yarım kalır.
Çocuk akşama doğru yatağına girdiğinde hiç de beklemediği bir şey olur. Odanın kapısı açılır ve kız kardeşi pijamaları ile içeri girer. Evde kimse olmadığı için korktuğunu söyleyen kız, abisine yanında yatıp yatamayacağını sorar. Çocuğun zaten canına minnet olduğu için kabul eder. Kız gelip üvey abisinin yanına uzanır ve sohbet etmeye başlarlar. Uzun bir konuşmanın sonunda uykusu geldiğini söyleyen kız akasını döner ve abisinin kendisine sarılmasını söyler. Arkadan kız kardeşine sarılan çocuk penisini de kız kardeşine arkadan dayamıştır. Bir süre sonra penisini sürtmeye ve ileri geri hareket etmeye başlayan çocuk bir yandan da kız kardeşinin tepkilerini ölçmeye çalışıyordur. Bir süre hiç tepki vermeyen kız, bir süre sonra pijamasını yavaşça aşağıya doğru sıyırır ve götü çıplak bir şekilde uzanmaya devam eder. Artık o büyülü anın geldiğini anlayan çocuk ise hiç zaman kaybetmeden penisini kız kardeşinin vajinansa dayayarak içine girer. Sonunda aylardır hayal etiği seks başlamıştır. Fakat bu da istediği kadar uzun sürmez ve kız kardeşinin içine boşalır. Abisinin içine boşalmasın beklemeyen kız bir an afallasa da artık yapacak bir şey yoktur.
Evde 1 haftayı beraber geçirecek olan iki kardeşin ilk gecesi bu şekilde geçmiştir. Önlerinde daha bir hafta vardır ve bu süre içerisinde ikisi de bu zamanı çok iyi değerlendireceğini anlamıştır.
Sabah uyandığında kız kardeşini mutfakta gömlek ve iç çamaşırı ile gören çocuk, gecenin verdiği cesaretle artık daha cüretkar davranıyordur. Mutfakta sikini çıkarıp kız kardeşinin ağzına veren çocuk kıza sakso çektirdikten sona, kız kardeşini mutfakta domaltır ve sert bir şekilde sikmeye başlar. İşte hayalindeki seks budur. Bu sefer aynı acemiliği yapmaz ve boşalmadan önce sikini kız kardeşinin içinden çıkarır. Bu sefer boşalacağı yer kız kardeşinin suratı olacaktır. Kız ise artık kontrolü tamamen bırakmıştır ve abisinin kendisine yaptığı şeylerin tadını çıkarıp, sadece almış olduğu hazza odaklanmış durumdadır.

Kategoriler:

Ensest, Esmer, Konulu, Pov, Step Sister

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*