İngiltere’nin en popüler porno program olan Fake Taxi, tüm dünya tarafından ilgi ile izlenen, aynı programın birçok farklı versiyonu yapılan, hatta ülkelerde benzerinin yapılmaya çalışıldığı dünyanın en popüler program olduğunu söyleyebiliriz. Bilmeyenler için şöyle özetleyeyim; bu programda taxi şoförü, her tarafı kameralarla dolu bir araçta taksi işi yapar. amcı ise müşteri olarak binen kadınları seks yapmaya ikna etmektir. İkna ettikleri kadınları arabayla tenha bir yere götürür ve arabanın içinde seks yaparlar. Kameralar da her anı farklı açılardan saniye saniye çeker.
Bu videoda da taksiye oldukça seksi, olgun ve azgın bir kadın biner. Kadının azgın olmasından dolayı adamın işi hiç de zor olmayacaktır. Kadın biner binmez sohbete başlar. Nereye gitmek istediğini, ne yapacağını her şeyi anlatır. Hatta konu neredeyse kendiliğinden sekse gelir. Kadın seks konusunda da hiç çekinmeden her şeyi söyler ve anlatır. Adam da taksi ücreti ödemek yerine kendisi ile seks yapıp yapmayacağını sorar. Kadın çok fazla düşünmeden bunu kabul eder. Adam da hemen taksiyi ıssız tenha bir yere çeker.
Arabayı tenhaya çeken adam, hiç zaman kaybetmeden taksinin arkasına geçer ve pantolonunu indirir. Dövmeli, seksi kadın, taksi şoförüne sakso çekmeye başlar. Fakat ikisi de inanılmaz azgın bir durumda olduğu için ön sevişme faslını uzun tutmazlar ve hemen sekse geçerler. Kadın oldukça sert seksten hoşlandığını beli ettiği için adam kadını tatmin etmek için hardcore bir sekse başlar. oldukça sert, hızlı ve vahşi davranan adam hızını alamaz ve bu sefer de kadına analdan girer. Kadın artık zevkten dört köşe olmuş durumdadır. Fakat adam durmaz, dakikalarca çok sert bir şekilde adını sikmeye devam eder. Her boşalacak gibi olduğunda pozisyon değiştirir ve farklı pozisyonda sekse devam ederek süreyi uzatır. artık en sonunda ikisinin de pili bitecek gibi olunca adam daha fazla dayanamaz ve boşalır.
Seksi, dövmeli ve azgın kadın bu kadar kısa sürmesini istemez ve devam etmek ister. Bu nedenle bir miktar dinlenmek için beklerler. tekrar enerji toplayan çift bu sefer ikinci kez aynı sertlikte sekse başlarlar. Fakat bu sefer sert davranan tek kişi adam değildir, kadın da en az adam kadar sert hamleler yaparak seksi daha zevkli hale getirmeye çalışır. tekrar anal seks yaparlar ve bu defa ikisi de yolun sonuna gelir. Giyinir ve yollarına deva ederler.
Fake taxi formatı oldukça tutan ve n başarılı sayılan programlardandır. Bu nedenle birçok farklı versiyonları yapıldı. Mesela Fake Taxi Female diye bir program yapıldı ve bu programdaki şoför kadındı. Kadın şoför, erkek yolcularla birlikte olur. Tabi bu format orijinali kadar tutmadı. Çünkü bir kadının bir erkeği sekse ikna etmesi o kadar da zor değil. Fakat bir erkeğin bir kadını ikna etmesi, hem de daha önce hiç görmediği yabancı bir kadını ikna etmesi çok daha zordur.
Daha sonra birçok ülkede birçok benzer formatlar yapıldı. bu formatlar arasında tutan da oldu, kaybolup giden de. Mesela Fake Hospital tutan formatlardan biridir ve geniş bir izleyici kitlesine sahiptir. bu formatta da karşı cinsi sekse ikna etmesi gereken bir doktor vardır. Bu sahte doktor, belirli bir şikayet için gelen hastaları sekse ikna etmeye çalışır ve genelde de başarılı olur. Tahmin edeceğiniz üzere hastalar genellikle en seksi kadınlardan seçilir. Doktor da zaten hemen her kadını ikna edebilecek bir çekiciliğe sahiptir.

Kategoriler:

Anal, Dövmeli, Fake Taxi, Hardcore

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*