Erkeklerin ve kadınların lise dönemleri oldukça tehlikeli dönemlerdir. Cinsel anlamda hormonların tavan yaptığı, etrafındakileri sürekli olarak cinsel bir unsur olarak gördüğü, özellikle de öğretmenlerine ilgi duyduğu dönemlerdir. Hemen her liselinin seksi bulduğu ve arzuladığı bir öğretmeni olmuştur. Bu büyük bir çoğunlukta sadece fantezi olarak kalırken, küçük bir kısmı da bu fanteziyi gerçeğe dönüştürür. Bu videoda da liseli bir genç kızın, öğretmeni ile seks yaptığı görüntüler mevcut. Fakat liseli kızın bilmediği şey ise öğretmenin odaya bir gizli kamera yerleştirdiğidir. Daha sonra bu görüntüler ortaya çıkacak ve öğretmen hakkında soruşturma başlatılacaktır. Çin’de bu gibi durumlar pek de hoş karşılanmaz. Videonun nasıl sızdığı ve ortaya çıktığı ise bilinmiyor. Fakat bir şekilde ortaya çıktı ve ışık hızı ile yayıldı. Biz de bu ifşa görüntülerini sitemizde sizler için paylaşıyoruz.
Nispeten genç ve yakışıklı olan bir lise öğretmeni okulda oldukça popülerdir. Özellikle liseli kızların idolüdür diyebiliriz. Bu nedenle okulun neredeyse bütün kızları bu öğretmene hastadır. Öğretmen ise bu liseli kızların ilgisinden oldukça memnundur. Yine kendisine ilgi gösteren liseli kızlardan biri ile yakınlaşır ve hatta okul dışında da görüşür. Aralarındaki ilişki büyüdüğünde öğretmen öğrencisi ile otelde buluşmayı teklif eder. Kız da bu teklifi kabul eder.
Azgın öğretmen otele kızdan hemen önce gider ve otel odasına bir gizli kamera yerleştirir. Kameranın açısını da ayarladıktan sonra beklediği kız öğrencisi gelir. Hiç zaman kaybetmek istemeyen öğretmen, Çinli kıza sarılır ve öperek yatağa yatırır. Fakat er şeyin bu kadar hızlı ilerlemesi kızı biraz rahatsız eder. Öğretmen kızın üstündekileri çıkarmaya ve kızı okşamaya çalıştıkça, kız kendini geri çeker. En sonunda da utandığını söyleyerek içeride soyunup geleceği söyler ve tuvalete gider.
Öğrencisi tuvalete gittikten sora öğretmen hemen üstündekileri çıkarır ve çıplak bir şekilde yatağa uzanır. Bir süre sonra kız da banyodan çıplak bir şekilde çıkar ve çekingen adımlarla öğretmeninin yanına gelir. Kızı kucağına alan adam, kızı öpmeye ve okşamaya başlar. Kız artık kendisini tamamen hocasının kontrolüne bırakmıştır. Kendisine yaptığı ve yapacağı her şeye razıdır. Adam kısa bir ön sevişmeden sonra daha fazla zaman kaybetmek istemez ve erekte olmuş sikini kızın içine sokar. İlk başta biraz zorlanan adam, kısa sürede kızın içine girmeyi başarır. Yaptığı gel-gitlerle kızı inleten adam, hiç soluk kesmeden, kızı pompalamaya devam eder. Her boşalacak gibi olduğunda pozisyon değiştirir ve farklı pozisyonlarla kızı sikmeye devam eder. Bu sırada kız da ağlamakla inlemek arasında sesler çıkarıyordur. Öğrencisini önce misyoner pozisyonunda siken adam, daha sonra bacaklarını omzuna koyar ve öyle sikmeye devam der. Yorulduktan sonra kızı kucağına alır ve kucağında hoplatarak sikmeye devam eder. Biraz enerjisini topladıktan sonra kızı domaltır ve köpek pozisyonunda siker. En sonunda daha fazla dayanamayan adam, sikini kızın içinden çıkarır ve kızın beline boşalır. Fakat boşaldıktan sonra da bir süre kıza sarılır ve onu öpmeye devam eder. İkisi de biraz uzanıp dinlendikten sonra kalkıp giyinirler. Gizli kamera bu anların hepsini, saniye saniye kaydeder. Üstelik ikisinin de yüzü oldukça net bir şekilde seçiliyordur.
Daha sonra bu görüntülerin internette yayılması ile Çin hükümeti, öğretmen hakkında bir soruşturma başlatır ve adamı açığa alırlar. Gizli amatör porno yayıldıktan sonra kın akıbeti bilinmiyor ama onun hayatının da bu olaydan fazlası ile etkilendiği gayet açıktır.

Kategoriler:

Amatör, Asyalı, Genç, Gizli, Öğretmen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*